O firmie


Nie jesteśmy pośrednikiem, nie jesteśmy agencją reklamową
państwa koszulki wykonujemy osobiście metodą sitodruku


N asza firma widnieje na polskim rynku już od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nadruków na odzieży pozwoliło nam na wypracowanie pozytywnej opinii wśród szerokiego grona Klientów. Do realizacji swoich zleceń wykorzystujemy technologię sitodruku, która jest sprawdzona, uniwersalna i zapewnia świetne efekty. Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczenie Klientom wysokojakościowego towaru, jednocześnie dostępnego w bardzo atrakcyjnych cenach.Dla kogo

Wykonywane przez nas koszulki z nadrukiem na terenie Warszawy cieszą się już ogromną popularnością na polskim rynku. Współpracując z profesjonalną firmą kurierską, dostarczamy zamówiony towar w ciągu jednego dnia po realizacji zlecenia. Wykonujemy koszulki z nadrukiem dla drużyn sportowych, szkół, przedszkoli, zakładów pracowniczych i wielu innych grup czy zespołów, chcących wyróżniać się oryginalnym strojem z nazwą czy logo firmy bądź organizacji.

  • Reklama
  • Szkoły
  • Imprezy okolicznościowe
  • Kluby sportowe

Jak pracujemy

Nadruki na koszulkach wykonujemy według gotowych wzorów lub pomysłu Klienta. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest zadowolenie szerokiego grona Klientów. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić naszym Partnerom najlepsze rozwiązania na rynku. Nadruki na koszulkach pozwolą na identyfikację firmy, zespołu lub organizacji, a także estetyczny wygląd każdej osoby, która dane ubranie będzie nosić. Takie ubrania stanowią także skuteczną formę reklamy przykładowego przedsiębiorstwa. Idealnie pełnią swoją funkcję w codziennej pracy czy na różnego rodzaju targach promocyjnych. Decydując się na współpracę z naszą firmą, dokonuje się opłacalnej inwestycji, która zwraca się w postaci nowych klientów, zadowolonych pracowników czy usatysfakcjonowanych członków danej grupy.

Wybierz ofertę Romi, a rozpoznają Cię nawet nieznajomi! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszym przedsiębiorstwem – stawiamy na satysfakcjonującą współpracę opartą na wzajemnym szacunku. Czekamy właśnie na Ciebie w centrum warszawskiego Mokotowa. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  • Trzymamy się terminów
  • Ponad ćwierć wieku doświadczenia
  • Bez pośredników
  • Trwałość nadruków